День Незалежності України в с. Острів.

Дата: 25.08.2019 20:48

23 серпня в с. Острів відзначили День Державного Прапора України та День Незалежності України.

Біля будинку культури зібралося чимало гостей. Всіх гостинно вітали господарка і організаторка свята Ольга Конюша та Ольга Масюк, депутат Демидівської селищної ради.  Сценарій дійства був насиченим і яскравим. Розважали присутніх веселий і неперевершений фольклорний жіночий ансамбль Будинку культури с. Острів «Острівчаночка», котрі подарували присутнім виступ з гарних пісень та відмінного гумору. У програмі були виступи учасників художньої самодіяльності, які декламували вірші, та співали пісень.

Привітати присутніх завітав селищний голова Віктор Іщук. З вітальним словом до односельчан звернулись отець Андрій, та Ольга Масюк депутат Демидівської селищної ради.

І на завершення святкування – довгоочікувана дискотека, та частування гарячим чаєм та кавою зі смачними солодощами.