Сьогодні, 23 серпня в селищі Демидівка відбулись урочисті заходи, присвячені Дню Державного Прапора України. В заході взяли участь Демидівський селищний голова Віктор Іщук, в.о. голови районної державної адміністрації Петро Шелест, представники установ та організацій, громадськість селища, ЗМІ.

Свято розпочалося з покладання квітів до пам'ятника Великому Кобзареві. Під звучання Гімну України учасником АТО Дмитром Гарбарчуком відбулось урочисте підняття Державного прапора України.

З вітальними словами до присутніх звернувся селищний голова Віктор Іщук. Валентин Климюк продекламував вірш “Державний прапор України”, музична композиція «Україна» лунала у виконанні Дарини Панасюк.