Демидівська селищна рада оголошує про проведення конкурсу на право оренди комунального майна, а саме:

1. Нежитлове приміщення:

(фотоательє)- загальною площею 30,6 кв.м., що розташоване за адресою: 35200, Рівненська область, Демидівський район, селище міського типу Демидівка, вулиця Б.Хмельницького, 19.

Умови конкурсу:

1. Стартовий розмір орендної плати – становить – 315грн. в місяць без ПДВ.

2. Ефективне використання об'єкта оренди за напрямком використання;

3. Дотримання вимог щодо експлуатації об'єкта;

4. Компенсація переможцем конкурсу витрат, пов'язаних з проведенням незалежної оцінки об'єкта оренди, опублікуванням оголошення про конкурс у відповідних засобах масової інформації.

Розмір авансової орендної плати становить подвійну стартову орендну плату:

Реквізити для оплати :отримувач Демидівське ВУЖКГ, р/р260023032653 в АТ Ощадбанк МФО 333368 код ЄДРПОУ 13995220

2. Нежитлове приміщення:

(фотоательє)- загальною площею 17,5 кв.м., що розташоване за адресою: 35200, Рівненська область, Демидівський район, селище міського типу Демидівка, вулиця Б.Хмельницького, 19.

Умови конкурсу:

1. Стартовий розмір орендної плати – становить – 192,91 грн. в місяць без ПДВ.

2. Ефективне використання об'єкта оренди за напрямком використання;

3. Дотримання вимог щодо експлуатації об'єкта;

Розмір авансової орендної плати становить подвійну стартову орендну плату:

Перелік документів, необхідних  для участі в конкурсі:

Заява на ім'я селищного голови  про участь в конкурсі з додатком наступних документів:

для юридичних осіб: документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи; посвідчені заявником копії установчих документів; копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців виданий не пізніше 30 днів до дня подачі документів; документи що засвідчують сплату авансової орендної сплати.

- для фізичних осіб: копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність на представника; завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців виданий не пізніше 30 днів до дня подачі документів; завірену належним чином копію декларації про доходи за попередній рік або звіту суб'єкта малого підприємництва - фізичної особи - платника єдиного податку; Документи що засвідчують сплату авансової орендної сплати.

для громадян: копію документа, який підтверджує особу учасника конкурсу; копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера; Документи що засвідчують сплату авансової орендної сплати.

Для участі в конкурсі претенденти подають на розгляд конкурсної комісії в запечатаному конверті , пошнуровані та пронумеровані документи з описом.

Строк прийняття заяв на участь у конкурсі до: 19 вересня 2019 р.

Документи (крім пропозиції щодо розміру орендної плати) подаються на ім’я селищного голови до відділу будівництва, ЖКГ, благоустрою, приватизації, комунальної власності та архітектури Демидівської селищної ради за адресою: смт.Демидівка вул..Миру,21 Демидівський рн. Рівненська обл..

Конкурс відбудеться 24 вересня 2019 р. о 11:00 годині в будівлі Демидівської селищної ради розташованої за адресою:смт.Демидівка вул..Миру,21 Демидівський рн. Рівненська обл..

Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади Демидівської селищної ради, затверджено рішенням сесії Демидівської селищної ради від 30.10.2018 р. №481 .

За додатковою інформацією щодо проведення конкурсу звертатися за адресою смт.Демидівка вул..Миру,21 Демидівський рн. Рівненська обл..т.03637(61842).