Фото без опису

19 серпня 2019 року у м. Києві  за участі Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та Міністра освіти і науки Лілії Гриневич відбувся традиційний освітянський форум – Всеукраїнська серпнева конференція. Темою масштабної зустрічі освітян з усієї України була: «Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи».

У Всеукраїнській серпневій конференції взяла участь Олена Грицюта - начальник управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Демидівської селищної ради.

        У межах конференції відбулася  загальна дискусія щодо майбутнього реформування української освіти. Обговорили різнопланові панелі: про результати першого року НУШ та підготовку до 2019/2020 навчального року, стандарт базової середньої освіти НУШ, педагогіку партнерства, інклюзію, фінансування освіти, розвиток професійної та педагогічної освіти тощо.

Також у межах заходу працювала виставка обладнання та навчальних матеріалів, зокрема, були представлені електронні підручники і нові підходи до шкільного харчування.Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису