03 серпня святкує День народження Демидівський селищний голова – Іщук Віктор Миколайович!

Дата: 03.08.2019 08:23

03 серпня святкує День народження

Демидівський селищний голова – Іщук Віктор Миколайович!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості і відданого служіння на благо жителів Демидівської громади!

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров'я та достаток. Тепло і затишок родинної оселі надійно захищає від негараздів, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають невдачі та непорозуміння.

Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком!