Фото без опису

У середу, 31 липня, депутати селищної ради затвердили зміни до бюджету на 2019 рік, якими, зокрема, включено і п’ять інфраструктурних проектів. Цього року Демидівська селищна рада отримала 3667,3 тис грн субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури ОТГ, минулого року ця сума складала 3963,2 тис грн.

Буде реалізовано наступні проекти:

  1. Виготовлення генерального плану смт Демидівка Демидівського району Рівненської області на суму 307,541 тис грн.
  2. Закупівля транспортного засобу спеціального призначення (трактор) та обладнання комплектувальних виробів (навантажувач, відвал, причеп) для транспортних засобів спеціального призначення для Демидівського виробничого управління житлово-комунального господарства на суму 1008,503 тис грн.
  3. Реконструкція вуличного освітлення по вул. Газовій, вул. Богуна, вул. Вербицького в смт Демидівка Демидівського району Рівненської області на суму 235,168 тис грн.
  4. Придбання шкільного автобуса для підвозу учнів опорного закладу Демидівський ліцей Демидівської селищної ради Рівненської області на суму 555 тис грн (ще 1270,85 тис грн залучено субвенції на розвиток освіти).
  5. Реконструкція котельні (заміна котлів) та зовнішніх теплових мереж "Пляшевського ліцею" Демидівської селищної ради Рівненської області в с. Пляшева по вул. Грушевського, 16 на суму 1561,088 тис грн.

Таким чином, смт Демидівка отримає оновлену містобудівну документацію, яка відповідатиме всім сучасним вимогам, що позитивно вплине на збалансований розвиток селища. Комунальне підприємство матиме змогу надавати послуги з санітарної очистки доріг і вулиць, вивезення сміття, надавати додаткові послуги населенню. Частина вулиць селища, де вуличне освітлення тривалий час не працювало, буде забезпечено енергоефективними ліхтарями з LED-світильниками. Завдяки реалізації останніх двох проектів освітні заклади отримають автобус та оновлять теплові мережі.

Фото без опису

Вже найближчим часом розпочнеться реалізація цих проектів.

Нагадаємо, держава надає підтримку об’єднаним територіальним громадам, які добровільно об’єднались, зокрема у питаннях відновлення та розбудови інфраструктури їх територій.

 

Інформує відділ економічного розвитку,

інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради