Шановні працівники торгівлі!

Дата: 26.07.2019 14:38

Шановні працівники торгівлі!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Стрімкий розвиток торгівельної галузі, висока якість послуг та культура обслуговування населення – це результат вашої щоденної непростої роботи. Від чіткої, організованої та ефективної роботи закладів торгівлі, професіоналізму, тактовності і чуйності продавців залежить настрій і самопочуття людей, зручність та комфорт кожного мешканця Демидівщини. Впевнений, що ви і надалі сприятимете зміцненню економічного потенціалу нашого краю, підвищенню рівня обслуговування населення та насиченню споживчого ринку високоякісними товарами.

З нагоди професійного свята дозвольте вам побажати здоров’я і життєвої наснаги, благополуччя і достатку, родинного тепла, гарного попиту на ваші товари, усміхнених покупців, економічної стабільності та процвітання!

З повагою, селищний голова Віктор Іщук