Заклади торгівлі і сфери побутового обслуговування населення зобов’яні мати визначений режим роботи (зазначення днів тижня і часу роботи, перерви та вихідних днів). Встановлення за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи розташованих на відповідній території підприємств, установ та організацій сфери обслуговування незалежно від форм власності згідно пп. 4 п. «б» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» здійснює виконавчий комітет Демидівської селищної ради.

З метою приведення до вимог чинного законодавства України діяльності закладів торгівлі і сфери побутового обслуговування населення, просимо власників таких об’єктів забезпечити погодження режиму роботи у термін до 1 жовтня 2019 року.

Для цього необхідно звернутися із письмовою заявою (форма заяви додається) та додати відповідні документи:

для юридичних осіб:

копія статуту або положення;

копії інших установчих документів (свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи, витягу та довідки з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України тощо);

документ, що підтверджує повноваження заявника, що представляє інтереси юридичної особи;

для приватних підприємців:

копія виписки (витягу) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

копія документа, що підтверджує право користування приміщенням (свідоцтво на право власності, договір оренди (суборенди) тощо);

копія ліцензій на здійснення певних видів діяльності (щодо видів діяльності, які підлягають ліцензуванню);

копія угоди із спеціалізованим підприємством на вивезення твердих побутових відходів;

копія паспорта та довідки про присвоєння ІПН;

копія свідоцтва про сплату єдиного податку (при загальній системі оподаткування необхідна сплата за відкриття торгової точки в залежності від площі);

копія правовстановчих документів на землю (свідоцтво на право власності, договір оренди, акт на постійне користування, акт на право власності).

У випадку виявлення порушень, до власників закладів торгівлі і сфери побутового обслуговування населення будуть застосовуватись засоби адміністративного впливу (п. 16 розділу ХІ Правил благоустрою території Демидівської селищної ради).

Детальну інформацію можна отримати у відділі економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради, тел. 03637-61842, 61514, ел. пошта demydivkainvest@gmail.com

Інформує відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради