Житловий фонд Демидівської ОТГ: як втілити зміни?

(прес-анонс)

23 липня о 16:30 у приміщенні актової зали будинку культури смт. Демидівка (Рівненська обл., смт. Демидівка, вул. Богдана Хмельницького, 12) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо можливих способів утримання багатоквартирних будинків на території громади (актуальності утримання житлового фонду та формування ОСББ).

У Демидівській ОТГ 21 будинок залишився без управителя, ще частина житлового фонду не приватизована, а оплата за комунальне майно суттєво зростає. Більшість мешканців громади займає досить пасивну позицію щодо можливих змін в утриманні будинків та, зокрема, не розуміє доцільність створення ОСББ. Згідно із законодавством до 1 травня 2019 року власники квартир мали визначитися з моделлю управління будинком: або створити вищезгадане ОСББ, або обрати управителя.

Громадська організація “Центр UA” спільно з органами місцевого самоврядування, мешканцями та експертами обговорять найбільш ефективні способи утримання житлового фонду громади.

Питання публічної консультації:

1. Як мешканцям багатоквартирних будинків отримувати якісні комунальні послуги та утримувати будівлі в належному стані?
  2. Які існують можливості фінансувати утримання багатоквартирних будинків?
  3. Як мотивувати мешканців стати більш відповідальними власниками нерухомості?

Учасники публічної консультації:

• Віктор Іщук, Демидівський селищний голова
  • Сергій Щербатюк, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради
  • Василь Бурець, начальник відділу будівництва, ЖКГ, благоустрою, приватизації , комунальної власності та архітектури Демидівської селищної ради
  • Гліб Олійник, правознавець, експерт з питань власності та питань ЖКГ, магістр публічного управління та адміністрування
  • Ірина Стасюк, модератор заходу, представниця ГО “Центр UA” у Рівненській області.

Список учасників може бути доповнений.

За додатковою інформацією звертайтесь до Ірини Стасюк — 093 567 89 38, babchuk.irina@gmail.com

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.