14 липня в селі Вербень відбувся конкурс "Найкраща господиня селау рамках фестивалю "Від села до села, колосяться поля. Нас єднають фестивалі, ми єдина сім’я". У конкурсі взяли участь 5 конкурсанток: Галина Вишневська жителька с. Дубляни, Світлана Возна жителька с. Вербень, Лариса Бакалейко жителька с. Вербень, Ірина Іванюк жителька с. Рогізне, Юлія Ліщинська жителька с. Рогізне.

Конкурсантки розказували про свої звичаї, демонстрували таланти та захоплення, приготували коровай, торти, пиріжки якими частували присутніх. Та справжньою родзинкою свята став конкурс "Дефіле костюмів з підручних матеріалів", де наші учасниці показали справжній показ мод. Продемонстрували оригінальні моделі одягу, для їх створення дизайнери використали поліетиленові пакети, шовк і кружева, пакети для сміття та клейонку.

Учасників оцінювало вельмишановне журі: селищний голова Віктор Іщук, помічник народного депутата України Олександра Дехтярчука Олександр Самойлик, в.о. старости Василь Рачинський, депутат Демидівської селищної ради Олександр Пилипюк.

Жителів села та гостей зачаровували піснями дорослі та юні виконавці. Щирими оплесками зустрічали учасницю художньої самодіяльності клубу с. Вербень Марію Довгаюк, учасників художньої самодіяльності КЗ "Будинок культури" Демидівської селищної ради Валентину Лещишину, Ріту Іванову, Дарину Панасюк, ведучою свята була Наталія Іщук начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Демидівської селищної ради.

По закінченю учасників конкурсу відзначили та нагородили у номінаціях Міс "Привабливість" Юлія Ліщинська, Міс "Загадковість" Лариса Бакалейко, Міс "Фантазія" Світлана Возна, Міс "Чарівність" Ірина Іванюк, Міс "Глядацькі симпатії" Галина Вишневська

Демидівська селищна рада вітає переможців та висловлює щиру подяку всім учасникам свята!

Після цього свято продовжилось смачним кулішем.