ПОВІДОМЛЕННЯ про результати конкурсу

Дата: 11.07.2019 10:51

03.07.2019 року Демидівською селищною радою проведено конкурс з відбору суб`єктів оціночної діяльності, що будуть залучатись до оцінки об`єктів комунальної власності Демидівської селищної ради з метою майбутньої передачі в оренду цього майна суб’єктам господарювання, перелік якого затверджений рішенням Демидівської селищної ради від 30.10.2018 року №480.

Повідомляємо, що за результатами конкурсного відбору, Комісією визначено  переможцем суб’єкта оціночної діяльності – ППФ «Експерт-Рівне»,  (Протокол № 2 засідання комісії від 03.07.2019 ). Нежитлового приміщення :

об’єкт 1(фотоательє)- загальною площею  32,3 кв.м., що розташоване за адресою: 35200, Рівненська область, Демидівський район, селище міського типу Демидівка, вулиця Б.Хмельницького, 19  - 1800 грн.

об’єкт 2 (перукарня)- загальною площею  15,1 кв.м., що розташоване за адресою: 35200, Рівненська область, Демидівський район, селище міського типу Демидівка, вулиця Б.Хмельницького, 19 .- 1800 грн.