07 липня 2019 року у Будинку культури села Хрінники у рамках фестивалю «Від села до села, колосяться поля. Нас єднають фестивалі, ми єдина сім’я»  Демидівська селищна рада провела конкурс «Найкраща господиня села».

У конкурсі взяли участь 3 конкурсантки: Валентина Власік, Оксана Ківачук, Оксана Літварчук. Учасники свята готувалися та презентували свої звичаї, свої таланти та захоплення. Під час конкурсів оцінювали господинь журі у складі народного депутата України Олександра Дехтярчука, селищного голови Віктора Іщука, в.о. старости сіл Хрінники, Лопавше, Вичавки Віталія Майдана, депутатів Демидівської селищної ради Іванни Павлюк, Андрія Супрунця, Софії Ковальчук, Валерія Горайчука.

Музичні твори звучали у виконанні Вікторії Майдан, Валентини Ліщишиної, Діани Харчук, Інни Полуян, ведучою свята була Наталія Іщук начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Демидівської селищної ради.

По закінченю учасників конкурсу відзначили та нагородили у номінаціях Міс «Привабливість» - Валентина Власік, Міс «Глядацькі симпатії» - Оксана Ківачук, Міс «Фантазія» - Оксана Літварчук.

Демидівська селищна рада вітає переможців та висловлює щиру подяку всім учасникам свята!

Після цього свято продовжилось смачним кулішем.

Всі лишилися задоволеними святом: і дорослі, і діти мали змогу відпочити тілом та душею.