Найкращі платники

Дата: 02.07.2019 17:47

Бюджетоутворюючі підприємства Демидівської громади

За підсумками І-го півріччя 2019 року до бюджету Демидівської громади зібрано 14887,7 тис.грн. податків, зборів та інших платежів, або 102,0% від прогнозованих показників. Ріст надходжень до рівня минулого року склав 112,3% , або більше на 1634 тис.грн.  До уваги жителів громади – трійка найкращих платників податків  у січні-червні 2019 року. Це сільськогосподарські підприємства, які сьогодні формують бюджет нашої громади- ПП «Агро-Експрес-Сервіс», ТзОВ «Агро-Захід», ТзОВ «Хавест-Агро», питома вага сплачених податків та зборів від даних підприємств за звітний період склала 14,5% від обсягу усіх надходжень селищного бюджету.

І, звичайно,  не можна не згадати фізичних осіб-підприємців- найбільших платників податків. Це Цимбалюк Едуард Васильович, Дишкант Сергій Олександрович, Храновський Віктор Олександрович.

Фінансовий відділ селищної ради