Відбувся аукціон.

Дата: 02.07.2019 14:12

2 липня 2019 року об 11.00 годині в КЗ «Будинок культури» Демидівської селищної ради відбулися земельні торги - аукціон по передачі в оренду строком на 25 років на конкурентних засадах земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель та споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства кад.№ 5621455306:01:000:1022 площею 0,0970 га в с. Лішня по вул. Млинівська на території Демидівської селищної ради  Рівненської області. Аукціон провів ліцитатор Букацький Сергій Васильович. Для участі в торгах оформили та подали заяви 2 учасники: учасник №1 ФГ «БАКВІТ», учасник №2 гр. Шолудько Мирослав Петрович.

За результатами торгів складено протокол та визнано переможцем торгів учасника №1 ФГ «БАКВІТ», в особі керівника гр. Рачинського Івана Васильовича, річна орендна плата становитиме 7555,36 грн.