З ДНЕМ МОЛОДІ!

Дата: 27.06.2019 15:30

Шановна молодь територіальної громади!

Щиро та сердечно вітаю вас з Днем молоді! Молодість — це світанок життя, це романтика, радість, свiтлi мрії про майбутнє, енергія і впевненість у власних силах, цілеспрямованість і наполегливість, найпрекрасніший період у житті кожної людини. Вона розкриває все багатство людської душі, дає наснагу і віру в те, що життя можна змінити – не лише для себе, а й для інших.

Бажаю вам бути неупередженими, креативними, незалежними і вірити у власні сили, оскільки саме ці характеристики є складовими успіху молодої людини. Зичу вам невичерпної eнepriї, творчого натхнення, молодечого неспокою, щирого кохання. Нехай не згасне вiра у добру долю України, майбутнє якої у ваших руках! Хай у ваших родинах завжди панують здоров’я, злагода i достаток!

З повагою, селищний голова Віктор Іщук