Мітинг з нагоди відзначення 23-ї річниці Конституції України.

Дата: 27.06.2019 11:17

Конституція України – це найголовніший державний документ, який захищає права і свободи всіх громадян нашої країни.

27 червня 2019 року  об 10:00 год.  біля пам’яника Т.Г.Шевченку працівниками Будинку культури Демидівської селищної ради підготовлено та проведено мітинг з нагоди відзначення 23-ї річниці Конституції України.   У заході взяли участь селищний голова Віктор Іщук, народний депутат України Ігор Луценко, голова районної державної адміністрації Богдан Левшенюк, голова районної ради Сергій Радченко,  працівники установ, організацій, громада селища, ЗМІ.

Мітинг розпочався із покладання квітів до пам'ятника Великому Кобзареві Т.Г. Шевченку та вшановано хвилиною мовчання всіх, хто поліг за волю і свободу нашої держави України.

З вітальними словами виступили народний депутат України Ігор Луценко, селищний голова Віктор Іщук, голова районної ради Сергій Радченко.

По закінченю заходу  прозвучала пісня «Нехай квітує Україна» у виконанні   учасниці художньої  самодіяльності КЗ «Будинку культури» Демидівської селищної ради Дарини Панасюк.