До уваги підприємців!

Дата: 24.06.2019 16:16

До уваги підприємців!

Протягом 28-30 червня у селі Пляшева відбудуться урочистості з нагоди відзначення 368-ої річниці битви під Берестечком. В рамках заходів буде організовуватись святкова виїзна торгівля. Особам, які бажають отримати дозвіл на виїзну торгівлю, необхідно звернутись до Демидівської селищної ради із заявою ( форма заяви скачати) та прикріпити копію документу про державну реєстрацію суб'єкта господарювання (для юридичних осіб та підприємців) та копію документу, що посвідчує особу заявника (у разі торгівлі підакцизними товарами – копія відповідної ліцензії).

Документи можна подавати у Демидівську селищну раду в паперовому вигляді (смт Демидівка, вул. Миру, 21) або в електронному вигляді на адресу demydivkainvest@gmail.com (кінцевий термін для подачі документів – 12:00 27 червня).