Стартував обласний тур Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт »

Дата: 19.06.2019 16:47

Козаками не народжуються, козаками – становляться! І щоб заслужити таке почесне звання потрібна не аби яка сила, спритність, кмітливість та відповідальність!

19 червня 2019 року у с. Пляшева  відбулося відкриття обласного туру Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України "Козацький гарт–2019".
На юнаків та дівчат чекають непрості змагання, де треба продемонструвати не тільки високий фізичний рівень підготовки, а й інтелектуальний! Програма змагань передбачає презентацію команд, конкурс на знання історії України, човниковий біг, стрибки через скакалку, стрибок у довжину з місця, естафету та перетягування линви.
Фестиваль має на меті формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності та зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів!

Вітаємо учасників  фестивалю, бажаємо їм козацького гарту, нових звершень, вдалих виступів  та найвищих досягнень!