З 17 квітня по 31 травня у Навчально-методичному центрі  естетичного виховання учнів професійно-технічних  навчальних закладів у Рівненській області проходила обласна виставка-конкурс з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край».

Конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва – це звіт гурткової роботи за рік, демонстрація творчого потенціалу учнів. Учасники конкурсу змагалися в номінаціях: різьблення по дереву, кераміка, ткацтво, батик, художній розпис, художня вишивка, вироби з природного матеріалу, художня обробка шкіри, бісероплетіння. Загалом на виставці було представлено понад 30 напрямів декоративно-ужиткового мистецтва. Експозиція виставки представляла роботи учнів закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти.

Вихованці Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради прийняли активну участь у виставці-конкурсі, представивши 15 робіт.

Відповідно до наказу управління освіти і науки Рівненської обласної держадміністрації № 282 від 05.05.2019 року нагороджено дипломами управління освіти і науки переможців ІІ обласного етапу конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» учнів закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти:

Березюк Соломію, вихованку гуртка бісероплетіння «Намистинка», керівник Ж. Максимюк, за зайняте І місце,  робота  «Панно «Минуле в сучасному»;

Дяченко Дарину, вихованку гуртка «Народна вишивка», керівник Г. Туровська, за зайняте ІІ місце,  робота  «Кошик з фруктами «Привітання спасу»;

Машту Сніжану, вихованку гуртка бісероплетіння «Намистинка», керівник Ж. Максимюк, за зайняте ІІІ місце,  робота «Гердан «Мелодія літа»

Кирильчук Олену, вихованку гуртка «В’язання», керівник А. Князь, за зайняте ІІІ місце, робота «Інтер’єрний сувенір «Частинка моєї України»;

Кондратюк Тетяну, вихованку гуртка «Плетення на рамках», керівник М. Салійчук, за зайняте ІІІ місце, робота Панно «Пори року».

Робота «Панно «Минуле в сучасному», вихованки гуртка бісероплетіння «Намистинка» - Березюк Соломії, прийматиме участь у Всеукраїнській виставці–конкурсі образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» у м. Києві.

Роботи наших вихованців вражають своєю неповторністю, високим рівнем виконавської майстерності, оригінальністю, глибоким змістом та тематичною спрямованістю.

Знай наших!

Л. Гусаревич,