Відбувся Регіональний форум «Інноваційні старт-рішення для освіти».

Дата: 06.06.2019 17:50

У рамках реалізації завдань, окреслених освітньою реформою, тісно пов’язаних з використанням в освітньому процесі новітніх інформаційно-цифрових технологій та з метою об’єднання зусиль  громадськості на сталий інноваційний розвиток системи освіти в України  5 червня 2019 року у м. Рівне  відбувся Регіональний форум «Інноваційні смарт-рішення для освіти».

У Регіональному форумі взяла участь Олена Грицюта - начальник управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Демидівської селищної ради.

Під час Регіонального форуму було представлено презентації, виставки, майстер-класи по роботі з новітнім освітнім обладнанням і програмними засобами для закладів освіти.

Учасники Регіонального форуму мали можливість обговорити актуальні питання розвитку інноваційних освітніх технологій, а також виробити спільні підходи для забезпечення розвитку сучасної освіти та вирішення подальших запитів, що ставить перед суспільством Нова українська школа.