З ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА!

Дата: 06.06.2019 09:28

Шановні журналісти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста!

Це свято відзначають люди нелегкої, часом навіть небезпечної, але почесної й такої потрібної людям професії. Служити істині, утверджувати в світі добро, справедливість, правду – святе покликання журналіста. Адже свобода слова, вільна преса і достовірна інформація є невід’ємними атрибутами відкритого демократичного суспільства. Ваше покликання – писати історію сучасності, служити добру і правді в ім’я процвітання територіальної громади, всієї України.

Бажаю вам подальших професійних успіхів. Нехай ніколи несправедливість і прикрощі не торкнуться вас, а життєвий шлях буде тільки радісним і повним творчих перемог. Сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики!

З повагою, селищний голова Віктор Іщук