Повідомлення

Дата: 04.06.2019 18:11

Повідомлення

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання зауважень та пропозицій до проекту рішення Демидівської селищної ради «Про затвердження Положення про умови та порядок надання платних соціальних послуг комунальною організацією "Турбота" Демидівської селищної ради» (далі - проект рішення) Демидівська селищна рада оприлюднює оголошення про його публікацію.

Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Демидівської селищної ради (demydivska.gromada.org.ua, розділ «Регуляторна політика»).

Зауваження та пропозиції стосовно проекту рішення та аналізу регуляторного впливу у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресою:

Демидівська селищна рада,

вул. Миру, 21, смт. Демидівка, 35200,

E-mail: dem_s_rada@ua.fm

тел.: (03637) 6-15-14.

Проект рішення «Про затвердження Положення про умови та порядок надання платних соціальних послуг комунальною організацією "Турбота" Демидівської селищної ради»