Відкриття пришкільного табору «Веселка» в Рудківському ліцеї.

Дата: 04.06.2019 10:23

Щорічно на базі Рудківського ліцею функціонує  пришкільний табір «Веселка» з денним перебуванням.

Згідно наказу управління освіти, туризму, культури, молоді та спорту відкриття табору відбулося 3 червня. Вихователі табору Павлюк М.О., та Петрик І.В., підготували урочисту лінійку відкриття табору «Веселка». На лінійці лунали вірші та веселі пісні, вихователі та діти разом танцювали флешмоб «Ми любимо тебе Україно!». Було сформовано два загони «Барвінок» та  «Соняшник». Керівник табору Климюк Г.Д провела інструктаж з БЖ і розказала про правила поведінки в таборі.

Не давши сумувати, загони покликали на квест  «Всесвіт толерантності». До дня захисту дітей, який був 01 червня був проведений конкурс малюнків на асфальті на тему «Ми- щасливі діти». Вчитель фізичного виховання Гончарук М.О. провів спортивну спартикіаду «Поле веселих стартів», що містила в собі такі спортивні конкурси як:

1. Розсипав – збери.
  2. Попади в ціль.
  3. Принеси м’ячі.

Пообідавши, вихователі підготували  малюкам «Містечко казкових героїв», де діти змогли показати на скільки вони ерудовані та кмітливі. За активну учать в іграх, конкурсах, вікторинах діти отримали дипломи.