В Острівській гімназії  відбулося відкриття пришкільного табору «Пролісок».

Дата: 03.06.2019 17:47

3 червня 2019 року в «Острівській гімназії»  відбулося урочисте відкриття пришкільного табору відпочинку  з денним перебуванням «Пролісок». До його відкриття готувалися довго і натхненно. Вихователі табору підготували цікаві заходи, конкурси,екскурсії, ігри для дітей.

Перший день в таборі пройшов весело, цікаво та змістовно. Учні ознайомилися із планом роботи табору, інструктажем з правил техніки безпеки в таборі і поза його межами, малювали малюнки на асфальті, ходили на прогулянку до лісу, де організували пікнік і провели спортивні естафети.

А після смачного обіду лунали пісні, танці і жарти на святковій дискотеці. В доброму гуморі поверталися всі додому.