28 травня у Княгининському ЗДО «Барвінок», Рогізненському ЗДО «Первоцвіт», Глибокодолинському ЗДО «Веселка» відбулися випускні ранки.  Для кожної дитини це особливий день, адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період дошкільного дитинства.

Привітати дітей з цим святом прийшли селищний голова Віктор Іщук, начальник управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Демидівської селищної ради Олена Грицюта. Вручивши подарунки побажали майбутнім першокласникам здоров’я, за літо зміцніти, підрости і щоб 1 вересня всі пішли з радістю до школи, де на них чекатимуть нові враження, вчителі та друзі.

Яскраві моменти свята у нашому фото звіті.

Рогізненський ЗДО «Первоцвіт»

Княгининськи ЗДО «Барвінок»