Програма «Дихай вільно»

Дата: 21.05.2019 12:40

Сьогодні особливо гостро стоїть проблема виховання здорової молоді. Куріння тютюну — найпоширеніша звичка, яка руйнує здоров'я людини. Немає сумніву у тому, що з вживанням тютюну пов'язана велика кількість всіляких хвороб, а при зловживанні курінням — можуть виникати надто небезпечні недуги.  У наш час боротьба з курінням є не тільки медичною, а й соціальною проблемою.
Саме з метою запобігти  шкідливим звичкам, які негативно впливають на здоров’я підлітків, 20 травня 2019 року бібліотекарем центральної бібліотеки  Ольгою Легкою та  Сергієм Соя, ведучим програми «Дихай вільно», проведено годину застереження «Цікавість ціною життя», для учнів 8-х класів Демидівського ліцею. Бібліотекар розповіла учням що на сьогоднішній день особливого поширення ця проблема набула серед молоді і є справді глобальною. В даний час з цим повинно боротися не тільки суспільство, а також кожна людина має усвідомлювати для себе велику шкоду куріння і намагатися вирішувати її. Сергій Мирославович  коли розповів про шкідливу звичку тютюнопаління, для присутніх  продемонстрував зразок умовної сигарети через яку видно, скільки шкідливих речовин потрапляє до організму людини за рік викурених курцем, якщо вона викурює пачку сигарет в день. А на закріплення матеріалу учні переглянули відео презентацію з даної теми, фільм «Другий шанс», тематичну виставку «Ми проти паління – ми здорове покоління»  та отримали буклети .