День пам'яті жертв політичних репресій.

Дата: 19.05.2019 12:45

День пам'яті жертв політичних репресій— щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. В цей день український народ схиляє голови на знак вічної пам’яті про своїх співвітчизників, які піддалися репресіям, спрямованим на знищення жаги до своєї свободи та незалежності.

19 травня в смт. Демидівка відбувся мітинг до Дня пам'яті жертв політичних репресій. У заході взяли участь селищний голова Віктор Іщук, в.о. голови  районної державної адміністрації Петро Шелест, голова районної ради Сергій Радченко, громадськість селища, працівники установ, організацій, молодь, ЗМІ.
До пам’ятного знаку покладено квіти та вшановано хвилиною мовчання жертв політичних репресій. Поминальну панахиду за загиблими жертвами політичних репресій відслужили Благочинний Демидівського благочиння ПЦУ Василь Іваник.