День Матері в Острівській гімназії.

Дата: 16.05.2019 10:32

Це свято народилося у далекій Америці. Започаткувала це свято Анна Джарвіс. 9 травня 1905 року вона втратила свою матір. Ця велика втрата надихнула її на велику подвижницьку працю: вона написала тисячі листів до державних чиновників, політиків, священиків, щоб ті прийняли державне рішення і один день на рік присвятили матерям — таким чином суспільство мало б віддати шану найдорожчій людині на світі, якою є Мати. 1910 року губернатор американського штату Західна Вірджинія видав прокламацію про святкування Дня Матері. Громадський рух поширювався усіма штатами Сполучених Штатів Америки, і у 1914 році президент Вільсон підписав резолюцію Конгресу, в якій День Матері було оголошено державним святом. Невдовзі 43 держави світу теж приєдналися до цього руху.

14 травня, учні Острівської  гімназії  приєдналися до традиції і провели свято для своїх матусь. Вірші, пісні, сценки з життя, підготовлені дітьми, – все це дало змогу ще раз сказати коханим матусям «Дякую» за добро, любов, терпіння, увагу, яку вони розділяють зі своїми дітьми.