День сім'ї!

Дата: 15.05.2019 10:51

Шановні жителі громади!

Сім’я, любов і вірність – це стовпи, на яких тримається наше життя. Це свято сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до батьків. Кожна родина - цеглинка, з якої складається суспільство. Материнство, батьківство, дитинство - цінності, навколо яких обертається життя.

Сім’я була і залишається осередком стабільності та розвитку. Саме в українських родинах зберігаються наші національні традиції. Хочу, щоб для кожного з нас родина була найнадійнішою фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть.

Бажаю, щоб у родинах завжди панували добробут, благополуччя та щастя, а внутрішня атмосфера в сім’ях будувалася на любові, терпінні і повазі до кожного члена родини. А, головне, хай удома вас завжди чекають щирі і люблячі люди!

З повагою,

селищний голова                                                                                       Віктор Іщук