Листівка для мами

Дата: 13.05.2019 11:28

Щороку у другу неділю травня відзначають одне з головних родинних свят – День матері. Його традиційно святкують в Європі, США, в країнах Азії. І така велика популярність цього свята цілком зрозуміла, оскільки споконвіку мама була найдорожчою та найріднішою людиною для кожного. Мами присвячують життя своїм дітям, жертвуючи всім заради щастя.

Напередодні Свята матері 10 травня у публічно-шкільній бібліотеці-філії с.Пляшева з учнями 2-го класу проведено майстер-клас «Листівка для мами». Діти дізналися про традиції святкування Дня Матері та виготовляли листівки у техніці квіллінг. Юні відвідувачі бібліотеки старанно працювали над виготовленням вітальної листівки і викладаючи квіткові букети прислуховувались до порад бібліотекаря. Вітальні листівки вийшли дуже гарні, вони зроблені з любов'ю і стануть найкращим подарунком для їхніх мам. А самі учасники отримали весняний настрій та велике задоволення від своєї роботи.