До Острова завітали музики….

Дата: 10.05.2019 10:04

Музика- це ніби ліки для душі. Саме вона розважить, спонукає до роздумів, дарує хвилини душевного відпочинку, спокою. Під її акорди людина може побути сам на сам з собою. І кожна особистість вибирає свої мотиви.

З нагоди відзначення Тижня музики в Острівській гімназії до закладу освіти, на запрошення вчителя музики Н.О.Чекан-Шаніної,  завітали з концертом вихованці  та викладачі Демидівської школи мистецтв. Під час змістовних виступів звучала  гра на  музичних інструментах: гітарі, баяні, акордеоні, сопілці, бандурі, синтезаторі. Юні музиканти виконували твори як українських, так і зарубіжних композиторів. Серед них - вальси, полька, ліричні мелодії, іспанські танцювальні акорди. Також вчитель музики розповіла про розвиток музичного мистецтва та провела серед учнів музичну вікторину.

Кожна зустріч несе за собою певний результат. Підсумком  даної зустрічі були щирі оплески, вдячні слова, затишна атмосфера та приємний настрій.