В Рогізному відбулись заходи з відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Дата: 09.05.2019 21:41

Сьогодні, 9 травня в Рогізному відбулись заходи з відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Священик Ростислав Гронь відслужив молебень біля Пам'ятника воїнам-односельчанам, після чого селищний голова Віктор Іщук та діловод Оксана Хомяк поклали вінок до пам'ятника. Віктор Миколайович звернувся до присутніх з побажаннями миру, благополуччя і довгих років життя всім причетним до свята.

Згодом на всіх чекала концертна програма, підготовлена учасниками художньої самодіяльності Будинку культури села Рогізне. Діловод Оксана Хомяк та депутат селищної ради Сергій Щербатюк привітали односельчан з Днем перемоги, пригадали загиблих у роки війни хвилиною мовчання та побажали присутнім взаєморозуміння, мирного неба і здоров'я. Учасники АТО, діти війни, учасники бойових дій та солдатські вдови отримали подарунки, що були придбані за сприяння фермерів і підприємців.