Відбувся конкурс на посаду керівника КЗ «Будинок культури» Демидівської селищної ради.

Дата: 07.05.2019 16:27

26 квітня 2019 р. о 10.00 годині в читальному залі КЗ «Центральна бібліотека» відбулося І засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника КЗ «Будинок культури» Демидівської селищної ради.

На засіданні було вирішено:

1. До участі у конкурсі допустити лише одного учасника, який подав повний пакет документів.

2. Конкурс провести 7 травня 2019 р. (вівторок) о 09.30 у читальному залі КЗ «Центральна бібліотека» Демидівської селищної ради.

07 травня 2019 р. о 09.30 було проведено ІІ засідання конкурсної комісії, на якому було заслухано проект програми розвитку закладу культури на 1 і 5 років, представлений кандидатом на заміщення вакантної посади директора КЗ «Будинок культури» Демидівської селищної ради – Прус Марією Дмитрівною.

В результаті проведеного конкурсу було прийнято рішення переможцем конкурсного відбору на посаду директора КЗ «Будинок культури» Демидівської селищної ради визначити Прус Марію Дмитрівну.