В приміщенні ПШБ - філії с.Острів відбувся майстер-клас із писанкарства

Дата: 06.05.2019 09:13

Довгоочікуваний день Воскресіння Христового є для нас невичерпним джерелом життя і радості. Ця радість переповнює небо, землю, глибинні стихії, а також наші серця. Український народ, споконвіку шанобливо з безмірною любов’ю готується до приходу весни, наповнюючи час Великого Посту та Пасхальний період особливою турботою про оновлення власної душі, а також окрасу родинної оселі, предметів побуту, святкового столу, різноманітних атрибутів, що супроводять і підкреслюють значущість Великодня.

В приміщенні ПШБ - філії с.Острів відбувся майстер-клас із писанкарства де учні 4-5 класів мали змогу ознайомитись не лише з основними азами писання писанки, а й  зануритись в атмосферу тих часів де людина, небесні світила та природа були тісно взаємопов'язані між собою.

Писанка - це мініатюрний символ життя, це воскреслий Христос. Як сонце дає життя всьому сущому на Землі, так і яйце - зародок життя -  зберігає в собі силу майбутнього.