Екологічна акція «За чисте довкілля»

Дата: 26.04.2019 11:28

Доброю традицією стала щорічна участь у акції з благоустрою території – «За чисте довкілля».

Адже поліпшення стану навколишнього середовища та розуміння необхідності розсудливого ставлення до користування природними ресурсами – це обов’язок кожного громадянина України.

24 квітня 2019 року працівники КЗ «Будинок культури» Демидівської селищної ради взяли активну участь у акції «За чисте довкілля!»

В рамках весняної акції провели день благоустрою на території Будинку культури, підготували територію до Великодніх свят, очистили від сміття та посіяли квіти на клумбах.

Закликаємо серйозно задуматися над проблемою збереження створеного Богом світу, а також боротися за чистоту довкілля…