Година пам’яті «Чорнобиль не має минулого часу»

Дата: 26.04.2019 11:25

Чорнобильський вітер по душах мете,
Чорнобильський пил на роки опадає.
Годинник життя безупинно іде.
…Лиш пам’ять усе пам’ятає.

26 квітня 1986 року - Чорний день в історії України, день, коли Чорнобиль став відомий усьому людству.

Минуло вже 33 роки, а чорний день Чорнобильської трагедiї продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пiзнiше народився далеко вiд покривдженої землi. Цей день не минув безслiдно, вiн розплодив по свiту багато трагедiй; вiн буде завжди об’єднувати всiх одним спогадом, однiєю печаллю, однiєю надiєю.

До цієї дати працівниками КЗ «Будинок культури» Демидівської селищної ради 25 квітня 2019 року проведено для учнів Демидівського ліцею годину пам’яті «Чорнобиль не має минулого часу», а також  оформлено тематичну композицію під назвою «Чорнобиль не має минулого часу», де учні переглянути світлини та ознайомилися з біографією тих, хто першим вступив у двобій з полум’ям і радіаційним монстром і ціною свого життя та здоров’я врятував світ та пом’янули їх хвилиною мовчання. Також мали можливість переглянули фільм «Чорнобильська трагедія – біль України».