У Рогізному провели толоку

Дата: 23.04.2019 19:42

В Демидівській ОТГ продовжується весняне прибирання населених пунктів. Особлива увага приділяється дорогам і вулицям сіл, узбіччя яких часто всіяні сміттям. Сьогодні відбулась толока по прибиранню автодороги, що веде до села Рогізне Демидівського району. Працівники селищної ради і бюджетних установ (Будинок культури, ФАП, бібліотека) в результаті організованої акції зібрали велику кількість пластикових пляшок, склотари, поліетиленових пакетів, засобів гігієни, пивних бляшанок, старого одягу тощо. Загалом зібрано 40 мішків різноманітного сміття, яке було вивезено на офіційне сміттєзвалище в селі Копань.

Учасники толоки закликають жителів сіл Рогізне і Вовковиї, які проїздять цією дорогою, вести себе цивілізовано і не засмічувати узбіччя і канави вздовж дороги. Адже цим ми наносимо непоправну шкоду навколишньому середовищу та, врешті решт, самим собі! А затятим порушникам слід задуматись, чи варто ризикувати через кілька пакетів викинутого сміття чималим штрафом.