Ліквідація аварійного дерева.

Дата: 18.04.2019 11:27

Дерева – не лише зелена окраса населених пунктів, а й потенційна небезпека. Проблема полягає в тому, що в нашій місцевості є багато аварійних дерева, які створюють небезу для будівель, автотранспорту, електромереж, телекомунікацій та людей.

На прохання жителів вул. Луцької виконавчий комітет Демидівської селищної ради прийняв рішення про ліквідацію аварійного дерева.

17 квітня відділ з надзвичайної ситуації, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Демидівської селищної ради, на виконання рішення виконавчого комітету, разом з працівниками Демидівського районного сектору ДСНС, Укртелекому, Демидівського районного відділення поліції  організували та провели ліквідацію аварійного дерева висотою біля 35 метрів по вул. Луцькій.

Демидівська селищна рада висловлює подяку начальнику Демидівського районного сектору ДСНС Віктору Кісільчуку та його працівникам, усім задіяних при виконанні даних робіт.