Акція «За Чисте  довкілля» триває.

Дата: 17.04.2019 17:25

Акція «За Чисте  довкілля» триває

В рамках проведення всеукраїнської акції «За чисте довкілля» до дня благоустрою селищним головою Віктором Іщуком організовано толоку по проведенню благоустрою на території чеського кладовища в с.Лисин. Подібні заходи проводилися на цьому кладовищі дуже давно. До прибирання долучилися робітники новоствореного КО «Добробут» Демидівської селищної ради, в.о. старости с.Хрінники Віталій Майдан, староста церковної громади Анатолій Синиця, а також небайдужі жителі с.Лисин. Всього у акції прийняло участь 20 чоловік. Завдяки плідній праці працівниками було зрізано одне дерево та прибрано територію кладовища близько 20 соток. Після цього було прибрано єврейське кладовище у смт.Демидівка.

Акція продовжується і надалі до Великодніх свят.