У Вербенському ліцеї проходив виховний захід «Веселі посиденьки»

Дата: 02.04.2019 15:48

Весняні місяці приносять не тільки тепло, але і покращують самопочуття, піднімають настрій. У деяких людей з’являється невтомне бажання веселитися самим і веселити інших. Вони вигадують різноманітні жарти, влаштовують свята і своєрідні змагання з найсмішнішого вчинку.

Не став виключенням і наш ліцей. Отож, традиційно, 1 квітня  у Вербенському ліцеї проходив виховний захід «Веселі посиденьки», який підготували учні 5 класу під керівництвом класного керівника Хом’як Н. В. Під час заходу лунав сміх, звучали  смішинки-веселинки, дотепні жарти, веселі пісні а також танці. Учні ліцею отримали масу задоволення та веселий настрій. Адже гумор – це позитивні емоції. А позитив приносить задоволення.