Всесвітній день поезії

ПОЕЗІЯ - ВІЛЬНА ДУША.

ДЕ СЕРЦЕ РОЗКРИЛЕ –

ТАМ ДУМА ПРОВІСНА

У ВІРШАХ БЕЗСМЕРТЯ ЗВІЩА.»

Д.ТЕРНІВСЬКИЙ

Поезія… Таке коротке і змістовне слово! Вона і втішить, і пригорне, і приголубить. Поетичне слово здатне проникати в таємниці людської душі, закликати людину мислити образами, допомагає спілкуванню, розширює кругозір.   Всеосяжна мова поезії була і залишається найважливішою частиною сучасного мистецтва, адже слово, надиктоване серцем, торкається найглибших людських почуттів.

З нагоди Всесвітнього дня поезії в читальному залі центральної бібліотеки оформлено виставку - реліз  «Я мовою любові говорю…», яка знайомить відвідувачів з ліричними сонетами В.Шекспіра,  Ф.Петрарки, віршами В.Стуса, Б.Олійника, Л.Костенко, а також  поезією рівненських та   місцевих  поетів. Кожен бажаючий  мав можливість  прочитати  поезію своїх улюблених поетів. Тож, любімо поезію, відчуваймо її гармонію, дихаймо нею, аби змінювати світ на краще!