Екскурсія «Професія моїх батьків»

Дата: 21.03.2019 16:18

21 березня, в рамках заходу «Тиджень сім’ї та школи», що проходить у Демидівському ліцеї, учні 2-Б класу  здійснили екскурсію «Професія моїх батьків» до Демидівської селищної ради, Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Демидівської селищної ради,  Управління соціального захисту населення Демидівської районної державної адміністрації, аптеки «Рівнеліки».

Захід проводився з метою поглиблення  уявлення учнів про різноманіт­ність, важливість і значення професій свої батьків, розвитку  допитливості, творчої фантазії, винахідливості, виховання  поваги до людей.

Під час екскурсії школярі  мали змогу поспілкуватись з селищним головою Віктором Іщуком, який побажав дітям, щоб усі росли щасливими, здоровими та радісними, гарно вчилися, займалися улюбленою справою, на згадку про зустріч почастував солодощами. Учні були дуже задоволені екскурсією, зустріччю з  людьми, які працюють разом з татами та мамами, отримали позитивні емоції, гарний настрій!

Зовсім небагато треба дитині для щастя! Адже, окрім солодощів вони отримали таку потрібну їм увагу!