Нові книги.

Дата: 20.03.2019 15:58

Неабияке задоволення приносять нові книги, коли надходять в бібліотеку. Кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство.

Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2018 року «Про затвердження переліку книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів» в березні 2019 року до КЗ «Центральна бібліотека» надійшли книги різної тематики. Це сучасна художня та дитяча література,  класика, довідкові видання, цікаві серії та ін.  Після обробки, книги буде передано в публічно-шкільні бібліотеки - філії,  де кожен читач  знайде собі захоплюючу та цікаву нову книгу. Бажаємо приємного читання!!!