Дата: 18.03.2019 18:38

Повідомлення від 18 березня 2019 року

про оприлюднення проекту рішення Демидівської селищної ради «Про встановлення туристичного збору на території  Демидівської сселищної ради на 2020 рік»

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання зауважень та пропозицій до проекту рішення Демидівської селищної ради «Про встановлення туристичного збору на території Демидівської селищної ради на 2020 рік» (далі - проект рішення) Демидівська селищна рада оприлюднює оголошення про його публікацію.

Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Демидівської селищної ради (demydivska.gromada.org.ua, розділ «Регуляторна політика»).

Зауваження та пропозиції стосовно проекту рішення та аналізу регуляторного впливу у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресою:

тел.: (03637) 6-15-14.

Проект рішення Про встановлення туристичного збору на території Демидівської селищної ради на 2020 рік

А Н А Л І З регуляторного впливу до проекту рішення Демидівської селищної ради “Про встановлення туристичного збору на території Демидівської селищної ради на 2020 рік”

Повідомлення від 18 березня 2019 року

про оприлюднення проекту рішення Демидівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати єдиного податку на території  Демидівської сселищної ради на 2020 рік»

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання зауважень та пропозицій до проекту рішення Демидівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати єдиного податку на території Демидівської селищної ради на 2020 рік» (далі - проект рішення) Демидівська селищна рада оприлюднює оголошення про його публікацію.

тел.: (03637) 6-15-14.

Проект рішення Про встановлення ставок та пільг із сплати єдиного податку на території Демидівської селищної ради на 2020 рік

А Н А Л І З регуляторного впливу до проекту рішення Демидівської селищної ради “Про встановлення ставок та пільг із сплати єдиного податку на території Демидівської селищної ради на 2020 рік”

Повідомлення від 18 березня 2019 року

про оприлюднення проекту рішення Демидівської селищної ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території  Демидівської сселищної ради на 2020 рік»

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання зауважень та пропозицій до проекту рішення Демидівської селищної ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Демидівської селищної ради на 2020 рік» (далі - проект рішення) Демидівська селищна рада оприлюднює оголошення про його публікацію.

тел.: (03637) 6-15-14.

Проект рішення Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Демидівської селищної ради на 2020 рік

А Н А Л І З регуляторного впливу до проекту рішення Демидівської селищної ради “Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Демидівської селищної ради на 2020 рік”