Фото без опису

14 березня 2019 року на базі Рівненського НВК №2 «Школа-ліцей» відбулося засідання обласної школи управлінської майстерності лідерів учнівського самоврядування – «Ініціативи учнівської молоді – шлях до розвитку демократичного суспільства».  Голова ради старшокласників «Лідер» Демидівської ОТГ – Ірина Рачинська презентувала проект «Засоби активізації роботи органів самоврядування».

Підтримала талановиту молодь і заступник начальника – начальник відділу виховної роботи та соціального захисту дітей обласного управління освіти Ольга Ладюк. Вона побажала успіхів, позитивних емоцій, нових креативних ідей та додала, що неодмінно треба створювати нові майданчики для самоосвіти та самовдосконалення і не зупинятися на досягнутому.

Зокрема, за сім років існування школи вже зреалізовано понад 50 різнопланових проектів та акції, до яких залучено понад 15 тисяч учнів.

На засіданні школи старшокласники ділилися досвідом та  дискутували на  актуальні теми, обговорювали  програми, проекти заходів в області. Згодом, грали у ділову гру «Імідж лідера» та проводили тренінги і психологічні практикуми.

На закінчення, лідери учнівського самоврядування влаштували традиційний флешмоб «Весна починається з Шевченка».

 

І. Ковальчук,

керівник гуртка «Лідер»

Фото без описуФото без описуФото без опису