До Дня народження Т.Г. Шевченка

Дата: 11.03.2019 12:15

205 років тому народився геній пера і пензля, пророк українського народу, великий Кобзар – Тарас Григорович  Шевченко.

Кожного року 9 березня український народ відзначає День народження Т.Г. Шевченка. Ця людина залишила нам свої неоціненні духовні надбання – твори і світлу пам'ять про себе.

07 березня 2019 року  бібліотекарем центральної бібліотеки Ольгою Легкою проведено літературну годину «Шевченкові слова добра й любові, як слово батьківське в душі ми збережем. Захід розпочався з флешмобу «Заповіт» біля пам’ятника великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка  у якому прийняли участь учні 9 –В класу  Демидівського ліцею.

В читальній залі бібліотекар ознайомила учнів з життєвим і творчим шляхом поета, діти декламували вірші, переглянули відео «Сторінками життя Тараса Шевченка», «Обличчя української історії Тарас Шевченко» та виставку-персоналію «Подорожуємо Тарасовими шляхами».