Майстер – клас у клубі за інтересами «Умілі руки»

Дата: 01.03.2019 16:24

«Дитина - це не посудина,
 що потрібно безмірно наповнювати,
а вогонь, який треба запалити».

Зараз різнобічне виховання людини, гармонійний розвиток раціонального та емоційного початку у дитини вважається актуальною проблемою. Але творчість є вірним рішенням, яке дозволяє її ефективно усунути. Кожна дитина схильна пізнавати світ і в ньому активно взаємодіяти. І тому взаємодії іноді приносять несподівані для батьків результати у вигляді розмальованих стін або непотрібних речей взятих на вулиці. Така поведінка є лише частиною пізнавання предметної діяльності, тому в цей період важливо зрозуміти, наскільки її необхідно вчиться щось робити самостійно, при цьому перебуваючи в приємній та ігровій атмосфері. Саме цьому сприяють майстер – класи у клубі за інтересами «Умілі руки» які проходять у публічно – шкільній  бібліотеці – філії с. Вербень. Заняття проводяться по групам   з невеликої кількості дітей, таким чином, кожен отримує достатню кількість уваги і часу, щоб зацікавитися в тому, що відбувається і навчитися чомусь новому. Кожний новий  майстер-клас стимулює до саморозвитку шляхом активного, вільного і самостійного самовираження.