Спортивні нагороди.

Дата: 25.02.2019 16:19

21 лютого 2019 року на засіданні колегії нагородженно Грамотою Управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації, відділення національного олімпійського комітету України в Рівнненській області, територіальної організації громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» у Рівненській області - Демидівського селищного голову Віктора Іщука - "За сприяння участі спортивних команд в обласних сільських спортивних іграх Рівненщини-2018 року серед обєднаних територіальних громад південної зони".

Демидівську селищну раду нагородженно Дипломом Управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації, відділення національного олімпійського комітету України в Рівнненській області, територіальної організації громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» у Рівненській області за III місце в обласних сільських спортивних іграх Рівненщини-2018 року, серед обєднаних територіальних громад південної зони.