Проведено заходи з благоустрою.

Дата: 25.02.2019 14:58

19-20 лютого працівниками з благоустрою Демидівської селищної ради та Демидівського ВУЖКГ проведено заходи з благоустрою на території  колишньої хлібопекарні смт.Демидівка по вул.Б.Хмельницького та у місцях  складування побутових відходів - стихійних сміттєзвалищ на території поблизу АЗС. Одночасно працівниками Хрінницького старостинського округу (колишня сільська рада) спільно з священником і прихожанами місцевого храму проведено благоустрій місцевого кладовища. Ще не встигнула відступити повністю зима, а на широкий загал повилазили у своїй красі «підсніжники» - сміття, яке наші жителі щедро ховали у сніг та в хащі. Хоча і проводиться регулярний збір сміття щомісячно у першу неділю місяця по селищі Демидівка і навколишніх населених пунктах, проте люди економлять 5-20 грн за його утилізацію і продовжують викидати, де попаде. Слід зазначити, що питання ліквідації смітника на території хлібопекарні було підняте на батьківських зборах, які нещодавно проходили у Демидівському ліцеї. Тому головою Демидівської ОТГ Віктором Іщуком було відразу дано доручення ліквідувати цей осередок недбалості. Отож є надія, що новий власник цього об’єкту відгукнеться  на цей жест добропорядку  і надалі буде сприяти у підтриманні порядку на даній території.

Поряд з цим в черговий раз працівникам селищної ради приходиться утилізовувати загиблих домашніх тварин, яких люди викидають де попало. В цей раз невстановлені особи викинули годовале порося прямо на узбіччя дороги Діброва – Княгинин, не задумуючись, що створюють таким чином загрозу поширення небезпечних інфекцій. Тому ще раз попереджаємо, що до таких громадян (по встановленню особи) будуть застосовуватись найжорсткіші заходи адміністративного впливу.