У Княгининському ліцеї було проведено годину – реквієм « Герої не вмирають…  Просто йдуть..».

Дата: 22.02.2019 15:12

Минуло пять років від тих подій, які назавжди змінили країну і кожного українця. Події які залишили в минулому мирне життя. Лютий 2014 року закарбувався в історичній памяті нашого народу назавжди.

21 лютого у Княгининському ліцеї було проведено годину – реквієм « Герої не вмирають…  Просто йдуть..».  Метою цього заходу було вшанування памяті героїв Небесної сотні. Ведучі нагадали про ті страшні події, вшанували героїв майдану впавши х мертвими за світле майбутнє України хвилиною мовчання під мелодію гімну Небесної сотні «Пливе кача», учні дикламували вірші поетів майдану. Все закінчилося колективною молитвою за Україну.